Connect with us

Etkinlikler & Fuarlar

MAN, yüksek teknolojisi ile Comvex 2013’e damgasını vurdu

Yayın tarihi

-

 

Otomotiv dünyasının öncü markası MAN, Avrasya bölgesinin en önemli platformu olan Comvex 2013’te, yüksek teknolojili kamyon, çekici ve otobüsleri ile yer aldı.

MAN (2)

MAN’ın; ileri teknolojileri, yüksek kaliteleri, dayanıklılıkları, mükemmeliyetçi satış sonrası hizmetleri, düşük işletme giderleri ile tüm dünyada büyük beğeni toplayan kamyon, çekici ve otobüsleri, Comvex 2013’ün yine gözdesi oldular. İstanbul Comvex 2013 – 4.Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı’nda Hall 3’te bulunan ve fuarın ilgi odağına yerleşen MAN standında; Lion’s Coach, Lion’s Citiy Solo otobüsleri ile TGS 41400 kamyon ile TGS 18400 EfficientLine modelleri sergilendi.

255 yıllık köklü geçmişe, 15.8 milyar avro ciroya, 54.300 kişilik çalışana sahip olan MAN Grubu; kamyon, otobüs, dizel motor, turbo makine, özel şanzıman ünitesi üreticisi olarak ortaya koyduğu gerek kalite, gerekse performans ile dünyada teknoloji ve pazar lideridir. Dev grubun amiral gemisi konumunda ise; Almanya’nın yanı sıra Türkiye, Polonya, Meksika, Hindistan’daki tesislerinde otobüs ve kamyon başta olmak üzere ticari araç üretimi yapan MAN Truck & Bus bulunuyor. MAN’ın üretim tesisleri arasında Türkiye’deki fabrikası, en komplike otobüs üretim tesisi konumunda.

MAN’ın ülke sıralamalarında Türkiye pazarı, otobüste 2’nci, kamyonda ise 5-6’ncı sıralarda yer alıyor. 2012 yılında MAN, Türkiye’de çeşitli segmentlerde 662 adet otobüs, 2.825 adet kamyon ve çekici sattı. Premium segmentte dünyadaki ilk iki marka arasında yer alan MAN, Türkiye’de ithal kamyon ve çekici pazarının ise lideri konumunda. Türkiye’de ticari araç pazarında 2013 yılında %20’ye yaklaşan daralmaya karşın MAN, arttırdığı ihracat ile mevcut pozisyonunu korumayı başardı.

MAN Truck & Bus Türkiye’de; MAN Türkiye A.Ş. ile Ankara’daki fabrikasında 1966 yılından bu yana üretim yaparken, otobüs ve kamyonların yurtiçi satış ve satış sonrası hizmetler ise MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. tarafından yürütülüyor. Türkiye genelinde 9 bayi, merkez ve İstanbul ofisleri, yaygın 31 yetkili servisi ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., pazar payını sürekli geliştiriyor. MAN Finansal Hizmetler A.Ş. ise; 2005 yılından bu yana Türkiye’de MAN ve NEOPLAN marka araçların finansmanını sağlayarak, hızlı ve akılcı kredilendirme sisteminin öncüsü olma yolunda hızla ilerliyor.

Uzun ve orta mesafe taşımacılığının gözdesi: MAN Lion’s Coach

MAN’ın Comvex 2013’te sergilediği araçlar arasında yer alan ve turizm sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan Lion’s Coach; yüksek teknolojisi, kalitesi, çevreci, konforlu dizaynı ile hem uzun hem de orta mesafe taşımacılığın en gözde otobüsü konumunda.

 Print

Yolların yeni yıldızı: MAN Lion’s Coach EfficientLine

Yolların yeni yıldızı MAN Lion’s Coach EfficientLine ise hem tasarım, hem de araç ve motor teknolojileri bakımından en yüksek teknoloji ile geliştirildi. Düşük yakıt maliyeti ve işletme giderleri ile firmalara, sunduğu eşsiz konfor ile de yolculara büyük avantajlar sunuyor. MAN Lion’s Coach EfficientLine, yolcu otobüsü segmentinde; ‘en az çevre yükü’ ile ‘azami ekonomiklik’ kavramlarının simgesi konumunda.

lion's City

Toplu taşımanın vazgeçilmezi: MAN Lion’s City

MAN standının beğeni toplayan Lion’s City solo ve körüklü otobüsleri de 100 kişiye ulaşan yolcu kapasitelerinin yanı sıra bir çok üstün özellikleriyle, toplu ulaşım araçlarında en ön sıralarda yer alıyor. MAN Lion’s City’lerin yüksek tasarruflu olması ve muadillerine oranla 100 kilometrede 14 litre daha az yakıt tüketmesi de, bu otobüsleri kentiçi ulaşımda vazgeçilmez kılıyor. 250 yıllık geçmişinin yanı sıra CNG teknolojisi konusunda 70 yıla aşan bir tecrübeye sahip olan MAN’ı, bu alanda da öncü konumuna taşıyor. Dünyanın en büyük CNG’li otobüs filosu, 1.360 adet ile Ankara’da, MAN Lion’s City CNG’lerden oluşuyor. MAN, hibrit otobüsler konusunda da çok önemli teknolojiler geliştiriyor.

TGS 41.400 8X4 BB

Şantiyelerin tüm ihtiyacı için: MAN TGS 41.400 Damper

MAN standında sergilenen TGS 41.400 Damper ise, satışa çıktığı ilk günden bu yana kendini kanıtlayarak, şantiyelerdeki araç parklarının en gözde tercihi konumuna ulaştı. Çift plakalı debriyaj balatası sayesinde, gücünü tam olarak yansıtan TGS 41.400 Damper, sağladığı yakıt tasarrufu, zor şartlardaki üstün performansı, yüksek torku ve farklı motor seçenekleriyle tüm şantiyelerin güç koşullarına çözümler sunuyor.

Ağır ticari araçlarda yeni nesil: MAN TGS EfficientLine

MAN standında yer alan ağır ticari araçlar segmentinin yeni nesil üyesi TGS EfficientLine ise tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir ilgi görüyor. Uzun yol performansını Türkiye yollarında test ederek, çok sayıda sektör temsilcisinin büyük beğenisini kazanan TGS EfficentLine, oldukça güçlü bir kamyon olmasının yanı sıra aynı zamanda çevreci özellikleri ve 150.000 km’de 1.800 litreye kadar ulaşan yakıt tasarrufu ile de sektöre öncülük ediyor. Optimum aerodinamik yapıda tasarlanan TGS EfficentLine, hava basıncı yönetimi, gündüz farı ve yeni nesil Intrader gibi özellikleriyle de enerji tasarrufunun öncüsü konumda. Ayrıca daha fazla yük taşıyor olması, TGS EfficentLine’ı Türkiye’de adeta rakipsiz bırakıyor.

Türkiye ağır ticari araçlar segmentinde yeni bir dönem başlatan TGS EfficentLine’ın öne çıkan özelliklerinden bazıları:

ü  MAN TipMatic (Otomatik Şanzıman)

ü  Daha düşük CO2 emisyonu

ü  ESP (Elektronik Stabilite Programı)

ü  TPM (Lastik basınç görüntüleme sistem, eğer lastik basıncı optimum ayarın 2 bar altındaysa, 100 km’de 0.2 litreye kadar yakıt tasarrufunu arttırabilir.)

ü  Hava basıncı yönetimi

ü  Enerji lastiği daha az deformasyon

ü  85 km/h’e kadar hız sınırlaması

ü  120A dinamo %4 daha yüksek verimlilik seviyesi

ü  Hafif ekipman 500 kg’a kadar yük artışı

Comvex 2013

Beylikdüzü’ndeki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14–17 Kasım 2013 tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenen Comvex 2013 fuarı, otomotiv sektörü ve özellikle de ticari araçlar segmentinde önemli bir hareketliliğe sahip Avrasya bölgesinin en büyük buluşmalarından biri konumunda. Türkiye’nin de, coğrafi konumu ve lojistik avantajlarıyla, Avrasya pazarında önemli bir noktada yer alması nedeniyle Comvex 2013, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine uluslararası boyutta büyük bir ilgi ile başladı. 23 ülkeden 300’e yakın firmanın yer aldığı Comvex 2013’ü; geçtiğimiz yıllarda yakaladığı başarıyı tekrar ederek, 50 ülkeden 40 bine yakın profesyonel ziyaret etti.

Comvex 2013, adeta gelenekselleştiği üzere yine LOGIST EURASIA 2013 – 6. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknolojileri Fuarı ile yan yana ve eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

 

Haberin Devamı
Advertisement
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler & Fuarlar

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Yayın tarihi

-

Yazar:

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında en büyük üreticileri bir araya getiriyor. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliği ile 1-4 Aralık tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, 120 bin metrekarelik alanda Avusturya, Belçika, Brezilya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Malezya, Hollanda, Kore, Rusya, İspanya, Tayvan, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan 700’ün üzerinde katılımcı firmayı ile 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamak için gün sayıyor. Fuarın katılımcılarına sunduğu dijital çözümlerle ticari iş birlikleri fuar tarihi öncesinde başlayacak ve fuar sonrasında da devam edecek. Fuar Türk plastik sektörü için verimli iş birliklerine sahne olacak.

Bir önceki fuarda Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya bölgesinden 7 bin 801 yurt içinden 44 bin 560, toplam 52 bin 361 ziyaretçi ve 48 ülkeden alım heyeti ağırlandı. İhracat faaliyetlerini artırmaya odaklanan sektör temsilcileri için yurt dışından alım heyeti çalışmaları bu yılki fuar için de kesintisiz sürüyor. Fuara 60 binin üzerinde nitelikli ziyaretçi bekleniyor.

En yeni teknolojiler ve ürünler sergilenecek

Plastik makinelerinden makine yan ve ara sanayi ürünlerine, ham madde ve kimyasallardan ısı kontrol cihazlarına kadar plastiğin alanına giren en yeni ürün ve teknolojilerin sergileneceği fuar, yüksek katılımcı sayısı ile 1-4 Aralık 2021 tarihlerinde uluslararası düzeyde çok önemli gelişmelere sahne olacak. Fuara 30 yıldır katılan Kontel Elektronik A.Ş., Almak Ateş Makine San. Ve Tic. A.Ş ve Enformak Plastik Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. firmalarına plaket verilecek. Fuarı ziyaret etmek isteyenler, 30 Kasım tarihine kadar web sitesi üzerinden ücretsiz fuar davetiyesi oluşturabilecek. Fuar, 4 Aralık Cumartesi günü 18.00’e kadar ziyaret edilebilecek.

Plastik endüstrisi yeni nesil fuarcılık deneyimi ile tanışacak

Tüyap’ın geliştirdiği dijital çözümlerle katılımcı firmalar ve ziyaretçiler online iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden dijital ortamda bir araya gelecek. Bu program sayesinde fuardan önce, fuar sırasında ve fuardan sonra online çözümler ile katılımcılar ve ziyaretçiler kesintisiz buluşacak. Business Connect Programı sayesinde fuar başlamadan önce katılımcı ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebilecek, dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebilecek, ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabilecekler. Fuar öncesinde planladıkları toplantıları ister uygulama üzerinden dijital olarak isterlerse yüz yüze fuar esnasında yapabilecekler. Katılımcılar fuar sonrasında da kayıt yaptırmış ziyaretçileri inceleyebilecek, mesajlaşabilecek ve bu platform üzerinden potansiyel müşteriler ile ticarete devam edilebilecek.

Görüşmeler fuar öncesinde başladı

Katılımcılar, Tüyap tarafından geliştirilen Business Connect Programı üzerinden fuar öncesinde 15-30 Kasım tarihleri arasında arama ve filtreleme yaparak uygun iş bağlantılarını bulabilecek, talep gönderebilecek, mesajlaşabilecek ve toplantı planı yapabilecekler. Fuar sırasında yapacakları verimli iş görüşmeleri için altyapı oluşturma şansı elde edecek. 1-4 Aralık tarihleri arasında eşleşen katılımcı ve ziyaretçiler, Business Connect Programı üzerinden online veya yüz yüze toplantı yapabilecekler.

Fuarlar sonrasında da etkileşim sürecek

Tüyap, benimsediği yeni nesil fuarcılık anlayışıyla fuar sürelerini de uzattı. Katılımcılar fuar sonrasında 6-17 Aralık tarihleri arasında da görüşmelerini online olarak sürdürebilecek.

Güvenli fuar ortamı

Düzenlediği fuarlar aracılığıyla savunmadan ambalaja, tarımdan inşaat sektörüne kadar çok sayıda sektörün gelişimine yön veren Tüyap, her fuarda uyguladığı COVID-19 tedbirlerini Plast Eurasia buluşmasında da titizlikle uygulayacak. Türk Standartları Enstitüsü COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan ilk fuar merkezi olarak aldığı tedbirlerle katılımcı ve ziyaretçilerine güvenli fuar ortamı yaratacak.

Haberin Devamı

ENERJI

Türkiye Enerji Zirvesine geri sayım başladı

Yayın tarihi

-

Yazar:

Türkiye enerji piyasasının en kapsamlı ve en geniş katılımlı zirvesi olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi, bu yıl doğalgaz arama ve üretim yatırımları, elektrikli araçların geleceği, elektrik üretiminde dijitalleşme ve dağıtım gibi herkesi ilgilendiren önemli konularda oturumlara sahne olacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde, Bakan Fatih Dönmez’in katılımıyla 21-23 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek zirve, bu yıl ISTRADE Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi ile birlikte düzenlenecek. 

Türkiye Enerji Piyasasının ‘En Büyük Aile Buluşması’ Türkiye Enerji Zirvesi için geri sayım başladı. Bu yıl 11’incisi düzenlenen zirve, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla 21-23 Kasım tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Otel’de gerçekleşecek. Zirvenin bu yıl ki oturumlarında, doğalgaz arama ve üretim yatırımları, elektrikli araçların geleceği, elektrik üretiminde dijitalleşme ve dağıtım gibi kamuoyunu ilgilendiren önemli başlıklar ele alınacak.

BAKAN DÖNMEZ ZİRVEYE ATIFTA BULUNMUŞTU 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, dünyada enerji piyasalarının dar bir boğazdan geçtiğini vurgulayarak, Avrupa’da enerji krizinin yaşandığı bu dönemde, Türkiye’nin bölge ülkelerine kıyasla arz ve tedarik konusunda iyi bir noktada. Bu sene 11’inci Enerji Zirvesi’ni yine Antalya’da yapacağız. Zirvede, Türkiye ve küresel enerji piyasalarındaki son gelişmeler, Akdeniz ve Orta Doğu’da yaşanan ve enerji piyasalarını etkileyen konular gündemde olacak” ifadelerini kullanmıştı.

ENERJİDE KAMUOYUNU İLGİLENDİREN BAŞLIKLAR KONUŞULACAK 

11 yıldır enerji sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren zirve, bu yıl pandemi sonrası gerçekleşen ilk buluşma olarak da önem taşıyor. Enerji piyasalarının yanı sıra, geleceğinin de masaya yatırılacağı zirvede, kamuoyunu ilgilendiren doğalgaz arama ve üretim yatırımları, elektrikli araçların geleceği, elektrik üretiminde dijitalleşme ve dağıtım, tüketici forumu gibi başlıklar yer alacak. 11. Türkiye Enerji Zirvesi programında bu yıl; “Türkiye Elektrik Piyasasında Üretim, Ticaret ve Dağıtım,  TÜSİAD Özel Oturumu, Yeşil Mutabakatın Etkileri, Türkiye Akaryakıt Piyasası, Türkiye LPG Piyasası, Biyodizel Sanayi Derneği Özel Oturumu, Elektrik Depolama, Dağıtık Üretim ve Dijitalleşme, Kömürden Elektrik Üretimi ve Kömür Piyasaları, Türkiye Doğalgaz Piyasası, TEHAD Özel Oturumu: Elektrikli Araçlar, Gelecek Trendleri, Düzenleyici Perspektif, Enerji Yatırım Finansmanında Yeni Modeller ve Beklentiler, ETD Istanbul Traders Meeting, MEDREG Özel Oturumu, Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Yatırımları, SHURA Özel Oturumu,  Karbon Piyasaları, IREC, YEK-G, Türkiye’de Arama-Üretim Yatırımları: Sakarya Gaz Sahasının Geliştirilmesi ve Karada Devam Eden Faaliyetler, Tüketici Forumu” oturumları gerçekleşecek.

Haberin Devamı

Etkinlikler & Fuarlar

Artkim Fuarcılık 25-27 Kasım’da dünya kimya sektörünü İstanbul’da bir araya getiriyor

Yayın tarihi

-

Yazar:

Düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne uzun yıllardır yön veren Artkim Fuarcılık, aynı anda altı farklı fuara ev sahipliği yapacak. Artkim Fuarcılık 25-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleyeceği; PaintExpo Eurasia, Surtech Eurasia, Putech Eurasia, Eurasian Composites Show, Foam Eurasia, Adhesive &Bonding Eurasia fuarlarıyla kimya sektörünün devlerini İstanbul’da ağırlayacak. Otomotivden beyaz eşyaya, havacılıktan inşaata, mobilyadan ayakkabıya kadar birçok sektörü yakından ilgilendiren, kimya sektörünün kalbinin atacağı fuarlarda düzenlenecek konferans, panel ve workshoplarla da sektörün trendleri, sorunları ve geleceği masaya yatırılacak/profesyonellerle paylaşılacak. 

Kimya sektörüne hizmet vermek amacıyla yola çıkan Artkim Group’un fuarcılık alanında faaliyet gösteren şirketi Artkim Fuarcılık, 25-27 Kasım tarihleri arasında aynı anda gerçekleştireceği altı fuar ile dünya kimya sektörünü İstanbul’a taşıyacak. Kurulduğu ilk yıldan bugüne kadar kimya sektörüne on üç ihtisas fuarı kazandıran Artkim Fuarcılık, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleyeceği 7. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia 2021, 5. Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show 2021, Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı Foam Eurasia, Yapıştırıcılar ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı Adhesive &Bonding Eurasia, 6. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia, 5. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia fuarlarında sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Birçok yeni teknolojinin, ürün ve ilklerin tanıtılacağı fuarlara ev sahipliği yapacak Artkim Fuarcılık, kimya sektöründen 200’ün üzerinde firmanın katılacağı ve üç gün sürecek etkinliklerde 10 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor. 

Fuarlar konferans, panel ve workshoplarla sektör zirvesine dönüşecek

Fuarlarda, sektörün ulusal ve uluslararası önemli temsilcilerinin yanı sıra bürokratların da konuşmacı olarak katılacağı konferans, panel ve workshoplar da düzenlenecek. Sektör profesyonellerinin deneyimlerini katılımcılarla paylaşacağı konferans, panel ve workshoplar, gelecek beklentileri ve sektör sorunlarının da masaya yatırılacağı sektör zirvesine dönüşecek. 

Sektörün büyümesine ön ayak oluyor

Gerçekleştirilecek fuarlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Artkim Fuarcılık Genel Müdürü Cengiz Yaman, “Şirket olarak bugüne kadar düzenlediğimiz fuarlarda birçok ilki gerçekleştirdik. Kimya sektörüne kazandırdığımız on üç fuarla sektörün gelişimine ve ülke ekonomisine katkılarımızı sunduk, sektör için katma değer olduk. Yüzlerce B2B iş birliğine ev sahipliği yaptık. Bu yıl aynı anda gerçekleştireceğimiz altı fuar ile yine sektörün gelişimine ön ayak olacağız ve ülkemizin ticaret hacmine katkılarımızı sunacağız. 200’ün üzerinde firmayı ağırlayacağımız fuarlarımız ile sektörün büyümesine katkı sağlamayı hedefliyoruz “.

Foam Eurasia ve Adhesive & Bonding Eurasia bu yıl ilk kez düzenlenecek

Türkiye’de alanında ilk olacak Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı Foam Eurasia ve Yapıştırıcılar ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı Adhesive & Bonding Eurasia bu yıl ilk kez düzenlenecek. Türkiye ve MENA bölgesinin en önemli ihtisas ticari fuarı Foam Eurasia’da; otomotiv, mobilya, inşaat, yatak, spor, eğlence, ambalaj, medikal sektörlerinin teknik köpük sektöründeki en son gelişmeleri sergilenecek. Adhesives & Bonding Eurasia’da ise beyaz eşya, elektronik, savunma, havacılık ve enerji sektörlerinde önemli bir yer edinen yapıştırıcılar sektörünün ilkleri ve en son üretim tekniklerine yer verilecek. 

Endüstriyel kaplama ve yüzey işlem teknolojileri sergilenecek 

Bölgenin alanında lider organizasyonlarından 6. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve 5. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia’da kimya sanayisinin en önemli uygulama alanlarında başı çeken ve endüstriyel üretimin en önemli basamaklarından olan kaplama ve yüzey işlem teknolojilerine dair son yenilikler sektör profesyonelleriyle buluşacak. Sektördeki tüm gelişmeler, en yenilikçi ürün, hizmet ve çözümlerini sergilemek üzere kaplama ve yüzey işlem sektörlerinin lider firmaları PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia fuarlarında bir araya gelecek. Yüzey işlem ve galvaniz kimyasalları, ekipmanları, mekanik terbiye, elektro kaplama, sıvı ve toz boya, boyama ekipmanları ve sistemleri, boyama uygulamaları ve boya tabancaları, konveyör sistemleri ve yüzey temizleme ürün ve hizmetleri üç gün boyunca fuarlar kapsamında sergilenecek.

2021 yılında fiziki ve sanal fuar olarak gerçekleştirilecek 

Dünyanın en büyük ikinci poliüretan sanayi fuarı olan ve bu yıl 7’ncisi düzenlenen Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia 2021’de poliüretan sektörünün tüm bileşenleri tanıtılacak. 5. Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show 2021’de ise elyaflar, takviyeler, hammaddeler ve kimyasallar, reçineler ara ürünler, yeni teknolojilerindeki yenilikler katılımcılarla paylaşılacak. 2021 yılında birçok yeniliği bünyesine kazandıracak Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show fuarları ile eş zamanlı açılacak sanal fuar platformu, üç ay boyunca erişime açık kalacak. Sanal fuar, katılımcı firmalar ve ziyaretçiler için uzun süreli iletişim imkanı sunacak.

Konferans, panel ve workshoplar canlı yayınlanacak

Yurt içi ve yurt dışından gelecek sektör profesyonellerini global platformda ağırlayacak, sektör ürünlerinin kalitesi ve rekabetçiliğinin ön plana çıkarılacağı fuarlar, katılımcılara yüz yüze görüşmelerle yeni çözüm ve teknolojilerini tanıtma fırsatı yaratacak. Sektör liderlerinin üretim hedeflerini artırma, tedarik zincirlerini geliştirmeleri için yeni alanlar da açacak fuarlar sırasında düzenlenecek paneller, kimya sektörünün tek yayın platformu Turkchem TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak. 

 

Haberin Devamı

Trendler