Connect with us

Etkinlikler & Fuarlar

Lastiketiket değerlerinin yanısıra, diğer kriterleri de gözden kaçırmayın!

Published

on

Goodyear: “Lastik seçerken, etiket değerlerinin tüketicilerin satın alma kararlarındaki etkisi artıyor.”

Brüksel’de gerçekleşen toplantıda ortaya konan veriler, son 1 yılda lastik satın alan müşterilerin üçte ikisinin AB lastik etiketini dikkate aldığını gösteriyor. Goodyear[1] adına IPSOS Market Quest tarafından yapılan araştırmaya göre, lastik alıcılarının yüzde 73’ü, lastikleri almadan önce üç performans kriterine dayalı etiket kullanımına dair bilgi sahibi. Yine aynı veriler çerçevesinde Avrupa genelindeki lastik satıcılarının yarısından fazlası, etiket değerlerini lastik satarken öne çıkarıyor.

 lastik_etiketleme_bruksel_01

AB lastik etiketinin, Avrupa ticari taşıtfilolarının satın alma üzerindeki etkisi her geçen gün artıyor. Avrupa ticari taşıt filolarına yönelik TNStarafından Goodyear[2] adına yürütülen, Fransa,Almanya, İtalya, Polonya ve İspanya’da yer alan yaklaşık 500 filoyu içerenaraştırmanın sonuçları, etiketlemenin önemini gösteriyor. Filoların yarısı(%54), yalnızca lastik etiketinin lastik seçimlerini etkilediğini söylerken,üçte ikisi (66%) etiketteki en önemli kriter olarak yakıt verimliliğinivurguluyor.

Toplantıya ev sahipliği yapanGoodyear Şirketi, mevzuatın yıldönümünde, etiketin ilerlemesini tartışmak üzerepaydaşları ve sektör uzmanlarını biraraya getirdi.

Toplantıda konuşan Goodyear Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA)Bölge Başkanı, etiketin önemiyle ilgili istatistiksel öngörüleri sunarkenlastik etiketinin sınırlarını vurgulayarak “Birçok tüketicinin ve profesyonel lastik alıcısının lastik satınalırken AB Lastik Etiketi’ni referans aldığını görmek çok umut verici. Üç kritere dayanan bilgileriyle AB LastikEtiketi, lastiklerin taşıtın performansında oynadığı önemli rolle ilgilifarkındalık uyandırıyor. Lastik etiketi kavramı hızla yaygınlaşıyor. Ancaketiket her ne kadar iyi bir başlangıç olsa da, lastik alıcılarının dikkatealması gereken başka önemli faktörler de bulunuyor. Örneğin, en yüksek performanslıkış lastiklerinin dahi lastik etiketindeki skorları nispeten düşük çünkü bulastikler soğuk havalarda ve buzda etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biri olarak Goodyear yalnızca lastiketiketinde belirtilen üç kriteri değil, 50 farklı kriteri analiz ederek lastiktasarlıyor” dedi.

Bağımsız sertifikalandırmaşirketi TÜV SÜD Automotive’in Lastik veTekerlek Genel Müdürü Michael Staude, Avrupa Birliği üye ilkeler genelindeetkili yerel güçlendirme sistemlerine duyulan ihtiyacı vurgulayarak “Mevzuatuzun vadede, tüketicilerin ve satıcıların gözünde ancak Avrupa Birliğindesatılan ve ithal edilen tüm lastiklerin mevzuata tamamen uyumlu olmasıdurumunda başarılı ve güvenilir olabilir” diye konuştu.

AB Lastik Etiketi mevzuatınınuygulanmasında önemli bir rol oynayan AvrupaParlamentosu Üyesi ve İç Pazar ve Tüketici Koruma Komitesi Başkanı MalcolmHarbour, etiketin hem sürücülerin güvenliğini artırması hem de çevreyikoruması açısından önemli olduğunun altını çizerek:

“Lastik Etiketi, Avrupagenelindeki yolcular ve ticari taşıtlar için büyük bir güvenlik ve çevreseltedbirler paketi olarak tanıtıldı. Lastikler muhtemelen tüketicilerin satınalmakta en çok zorlandıkları ürünlerin başında geliyor. Bu yüzden tüketicilerindaha net ve objektif bilgilere ihtiyaçları var. Tüketicilere, belirli miktardabilgi verebilirsiniz. İşte bu yüzden, tüketicilerin, farkındalıklı tercihleryapmalarına yardım edecek net kriterlere odaklandık. Mevzuatın şu ana kadarkibaşarısından memnunum ancak bir yasa düzenleyicisi perspektifinden baktığımda,etiketin çevre ve güvenlik açısından faydalarını tamamen anlamak için dahafazla zamana ihtiyacımız olduğunu görüyorum.  Mevzuat 2016’da tekrar değerlendirilecek” dedi.

Goodyear Şirketi’nin araştırmasınagöre, tüketiciler ıslak zemin yol tutuş sonuçlarının en önemli sonuç olduğunudüşünüyor; tüketicilerin %52’si, yeni lastik satın alırken bunu dikkatealdıkları ilk üçe kriter arasına koyuyor. Daha iyi yuvarlama direnciylebirlikte yakıt verimliliği, tüketici ihtiyaçlarında %47 oranında yer tutarken,dış gürültü %41 oluyor. Geçtiğimiz yıl lastik satın almamış olanların %85’i,bir sonraki lastik satın alımlarında etiketin en önemli etken olacağını ifade ediyor.

Toplantıda konuşan ElectroluxÇevre ve Avrupa İlişkileri Başkan Yardımcısı Viktor Sundberg de benzer biretiketleme sürecinden geçmiş olan beyaz eşya sektöründen deneyimler paylaştı,FIA Yetkilisi Luca Pascott yol güvenliği hakkında bilgi verdi.

Avrupa’da satılan tüm lastikleriçin zorunlu olan AB Lastik Etiketi, yolcuları ve kamyon lastiklerini üçfaktöre göre derecelendiyor: yuvarlanma direnci, ıslak zemin yol tutuşu ve dışgürültü seviyesi. Mevzuat Avrupa ile birlikte Türkiye’de de Kasım 2012’deyürürlüğe girmiştir.

Toplantı kayıtlarını izlemek içinwww.thetirelabel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Goodyear Tire & Rubber Şirketi hakkında

Goodyeardünyanın en büyük lastik şirketlerinden biridir ve dünyanın çoğu bölgesindefaaliyet göstermektedir. İştirakleri ve ortak girişimleriyle birlikte, Goodyearçoğu uygulamaya yönelik lastikler geliştirmekte, pazarlamakta ve satmaktadır.Bugün için, dünyanın dört bir yanında 69,000 civarında insanı bünyesindeçalıştıran Goodyear 22 ülkede 52 tesiste faaliyet göstermekte ve ürünlerinidünya çapında 185 ülkede pazarlamaktadır. Goodyear markasına ek olarak, şirketDunlop, Fulda, Sava, Debica ve Kelly dahil bir dizi saygın markalar altında dalastikler üretip tüketicilere sunmaktadır. Ar-Ge’ye yılda yaklaşık 400 milyonABD Doları harcayan Goodyear; 2008 yılında Forbes dergisinin yenilik, insanyönetimi, varlıkların kullanımı ve küresel oryantasyon kriterlerinde “DünyanınEn Beğenilen Şirketleri” listesine girerek DünyanınEn Beğenilen Motorlu Araç Parçaları Şirketi olmuştur. Şirket aynı zamanda2008’den bu yana her yıl Forbes dergisinin Amerika’nın “En Saygın Şirketleri”listesi ve Amerika’nın “En Güvenilir Şirketleri” listesinin yanı sıra, CROdergisinin 100 En İyi Kurumsal Yurttaş sıralamasında yerini almıştır. Şirket,ürünleri ve küresel operasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.goodyear.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. hakkında

Üretim, satış vesatış-sonrası hizmetleri ile lastik sektöründe faaliyet gösteren GoodyearLastikleri T.A.Ş., dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear Tireand Rubber Company’nin Türkiye’deki iştiraki olarak, 1 Eylül 1961’de kuruldu.Goodyear Lastikleri T.A.Ş.; Türkiye’de 1,200’ü aşkın çalışanı ile İzmit veAdapazarı’ndaki 2 üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünleriniGoodyear, Dunlop, Fulda, Sava ve Debica markaları altında üretip tüketicilerinesunmaktadır. Şirket Türkiye’de, yaklaşık 700 bayisi ve 300’ü aşkın araçservisleri kanalıyla tüketicilere hem tüketici lastikleri hem de ticarilastikler ve hizmetler sunmaktadır. Goodyear Lastikleri T.A.Ş., ürünleri veTürkiye’deki faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.goodyear.com.tradresini ziyaret edebilirsiniz.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler & Fuarlar

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Published

on

By

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında en büyük üreticileri bir araya getiriyor. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve PAGEV iş birliği ile 1-4 Aralık tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, 120 bin metrekarelik alanda Avusturya, Belçika, Brezilya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İtalya, Japonya, Malezya, Hollanda, Kore, Rusya, İspanya, Tayvan, İngiltere ve Suudi Arabistan’dan 700’ün üzerinde katılımcı firmayı ile 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamak için gün sayıyor. Fuarın katılımcılarına sunduğu dijital çözümlerle ticari iş birlikleri fuar tarihi öncesinde başlayacak ve fuar sonrasında da devam edecek. Fuar Türk plastik sektörü için verimli iş birliklerine sahne olacak.

Bir önceki fuarda Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya bölgesinden 7 bin 801 yurt içinden 44 bin 560, toplam 52 bin 361 ziyaretçi ve 48 ülkeden alım heyeti ağırlandı. İhracat faaliyetlerini artırmaya odaklanan sektör temsilcileri için yurt dışından alım heyeti çalışmaları bu yılki fuar için de kesintisiz sürüyor. Fuara 60 binin üzerinde nitelikli ziyaretçi bekleniyor.

En yeni teknolojiler ve ürünler sergilenecek

Plastik makinelerinden makine yan ve ara sanayi ürünlerine, ham madde ve kimyasallardan ısı kontrol cihazlarına kadar plastiğin alanına giren en yeni ürün ve teknolojilerin sergileneceği fuar, yüksek katılımcı sayısı ile 1-4 Aralık 2021 tarihlerinde uluslararası düzeyde çok önemli gelişmelere sahne olacak. Fuara 30 yıldır katılan Kontel Elektronik A.Ş., Almak Ateş Makine San. Ve Tic. A.Ş ve Enformak Plastik Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. firmalarına plaket verilecek. Fuarı ziyaret etmek isteyenler, 30 Kasım tarihine kadar web sitesi üzerinden ücretsiz fuar davetiyesi oluşturabilecek. Fuar, 4 Aralık Cumartesi günü 18.00’e kadar ziyaret edilebilecek.

Plastik endüstrisi yeni nesil fuarcılık deneyimi ile tanışacak

Tüyap’ın geliştirdiği dijital çözümlerle katılımcı firmalar ve ziyaretçiler online iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden dijital ortamda bir araya gelecek. Bu program sayesinde fuardan önce, fuar sırasında ve fuardan sonra online çözümler ile katılımcılar ve ziyaretçiler kesintisiz buluşacak. Business Connect Programı sayesinde fuar başlamadan önce katılımcı ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebilecek, dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebilecek, ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabilecekler. Fuar öncesinde planladıkları toplantıları ister uygulama üzerinden dijital olarak isterlerse yüz yüze fuar esnasında yapabilecekler. Katılımcılar fuar sonrasında da kayıt yaptırmış ziyaretçileri inceleyebilecek, mesajlaşabilecek ve bu platform üzerinden potansiyel müşteriler ile ticarete devam edilebilecek.

Görüşmeler fuar öncesinde başladı

Katılımcılar, Tüyap tarafından geliştirilen Business Connect Programı üzerinden fuar öncesinde 15-30 Kasım tarihleri arasında arama ve filtreleme yaparak uygun iş bağlantılarını bulabilecek, talep gönderebilecek, mesajlaşabilecek ve toplantı planı yapabilecekler. Fuar sırasında yapacakları verimli iş görüşmeleri için altyapı oluşturma şansı elde edecek. 1-4 Aralık tarihleri arasında eşleşen katılımcı ve ziyaretçiler, Business Connect Programı üzerinden online veya yüz yüze toplantı yapabilecekler.

Fuarlar sonrasında da etkileşim sürecek

Tüyap, benimsediği yeni nesil fuarcılık anlayışıyla fuar sürelerini de uzattı. Katılımcılar fuar sonrasında 6-17 Aralık tarihleri arasında da görüşmelerini online olarak sürdürebilecek.

Güvenli fuar ortamı

Düzenlediği fuarlar aracılığıyla savunmadan ambalaja, tarımdan inşaat sektörüne kadar çok sayıda sektörün gelişimine yön veren Tüyap, her fuarda uyguladığı COVID-19 tedbirlerini Plast Eurasia buluşmasında da titizlikle uygulayacak. Türk Standartları Enstitüsü COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni alan ilk fuar merkezi olarak aldığı tedbirlerle katılımcı ve ziyaretçilerine güvenli fuar ortamı yaratacak.

Continue Reading

ENERJI

Türkiye Enerji Zirvesine geri sayım başladı

Published

on

By

Türkiye enerji piyasasının en kapsamlı ve en geniş katılımlı zirvesi olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi, bu yıl doğalgaz arama ve üretim yatırımları, elektrikli araçların geleceği, elektrik üretiminde dijitalleşme ve dağıtım gibi herkesi ilgilendiren önemli konularda oturumlara sahne olacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde, Bakan Fatih Dönmez’in katılımıyla 21-23 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek zirve, bu yıl ISTRADE Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi ile birlikte düzenlenecek. 

Türkiye Enerji Piyasasının ‘En Büyük Aile Buluşması’ Türkiye Enerji Zirvesi için geri sayım başladı. Bu yıl 11’incisi düzenlenen zirve, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla 21-23 Kasım tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Otel’de gerçekleşecek. Zirvenin bu yıl ki oturumlarında, doğalgaz arama ve üretim yatırımları, elektrikli araçların geleceği, elektrik üretiminde dijitalleşme ve dağıtım gibi kamuoyunu ilgilendiren önemli başlıklar ele alınacak.

BAKAN DÖNMEZ ZİRVEYE ATIFTA BULUNMUŞTU 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, dünyada enerji piyasalarının dar bir boğazdan geçtiğini vurgulayarak, Avrupa’da enerji krizinin yaşandığı bu dönemde, Türkiye’nin bölge ülkelerine kıyasla arz ve tedarik konusunda iyi bir noktada. Bu sene 11’inci Enerji Zirvesi’ni yine Antalya’da yapacağız. Zirvede, Türkiye ve küresel enerji piyasalarındaki son gelişmeler, Akdeniz ve Orta Doğu’da yaşanan ve enerji piyasalarını etkileyen konular gündemde olacak” ifadelerini kullanmıştı.

ENERJİDE KAMUOYUNU İLGİLENDİREN BAŞLIKLAR KONUŞULACAK 

11 yıldır enerji sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren zirve, bu yıl pandemi sonrası gerçekleşen ilk buluşma olarak da önem taşıyor. Enerji piyasalarının yanı sıra, geleceğinin de masaya yatırılacağı zirvede, kamuoyunu ilgilendiren doğalgaz arama ve üretim yatırımları, elektrikli araçların geleceği, elektrik üretiminde dijitalleşme ve dağıtım, tüketici forumu gibi başlıklar yer alacak. 11. Türkiye Enerji Zirvesi programında bu yıl; “Türkiye Elektrik Piyasasında Üretim, Ticaret ve Dağıtım,  TÜSİAD Özel Oturumu, Yeşil Mutabakatın Etkileri, Türkiye Akaryakıt Piyasası, Türkiye LPG Piyasası, Biyodizel Sanayi Derneği Özel Oturumu, Elektrik Depolama, Dağıtık Üretim ve Dijitalleşme, Kömürden Elektrik Üretimi ve Kömür Piyasaları, Türkiye Doğalgaz Piyasası, TEHAD Özel Oturumu: Elektrikli Araçlar, Gelecek Trendleri, Düzenleyici Perspektif, Enerji Yatırım Finansmanında Yeni Modeller ve Beklentiler, ETD Istanbul Traders Meeting, MEDREG Özel Oturumu, Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Yatırımları, SHURA Özel Oturumu,  Karbon Piyasaları, IREC, YEK-G, Türkiye’de Arama-Üretim Yatırımları: Sakarya Gaz Sahasının Geliştirilmesi ve Karada Devam Eden Faaliyetler, Tüketici Forumu” oturumları gerçekleşecek.

Continue Reading

Etkinlikler & Fuarlar

Artkim Fuarcılık 25-27 Kasım’da dünya kimya sektörünü İstanbul’da bir araya getiriyor

Published

on

By

Düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne uzun yıllardır yön veren Artkim Fuarcılık, aynı anda altı farklı fuara ev sahipliği yapacak. Artkim Fuarcılık 25-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleyeceği; PaintExpo Eurasia, Surtech Eurasia, Putech Eurasia, Eurasian Composites Show, Foam Eurasia, Adhesive &Bonding Eurasia fuarlarıyla kimya sektörünün devlerini İstanbul’da ağırlayacak. Otomotivden beyaz eşyaya, havacılıktan inşaata, mobilyadan ayakkabıya kadar birçok sektörü yakından ilgilendiren, kimya sektörünün kalbinin atacağı fuarlarda düzenlenecek konferans, panel ve workshoplarla da sektörün trendleri, sorunları ve geleceği masaya yatırılacak/profesyonellerle paylaşılacak. 

Kimya sektörüne hizmet vermek amacıyla yola çıkan Artkim Group’un fuarcılık alanında faaliyet gösteren şirketi Artkim Fuarcılık, 25-27 Kasım tarihleri arasında aynı anda gerçekleştireceği altı fuar ile dünya kimya sektörünü İstanbul’a taşıyacak. Kurulduğu ilk yıldan bugüne kadar kimya sektörüne on üç ihtisas fuarı kazandıran Artkim Fuarcılık, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleyeceği 7. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia 2021, 5. Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show 2021, Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı Foam Eurasia, Yapıştırıcılar ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı Adhesive &Bonding Eurasia, 6. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia, 5. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia fuarlarında sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Birçok yeni teknolojinin, ürün ve ilklerin tanıtılacağı fuarlara ev sahipliği yapacak Artkim Fuarcılık, kimya sektöründen 200’ün üzerinde firmanın katılacağı ve üç gün sürecek etkinliklerde 10 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor. 

Fuarlar konferans, panel ve workshoplarla sektör zirvesine dönüşecek

Fuarlarda, sektörün ulusal ve uluslararası önemli temsilcilerinin yanı sıra bürokratların da konuşmacı olarak katılacağı konferans, panel ve workshoplar da düzenlenecek. Sektör profesyonellerinin deneyimlerini katılımcılarla paylaşacağı konferans, panel ve workshoplar, gelecek beklentileri ve sektör sorunlarının da masaya yatırılacağı sektör zirvesine dönüşecek. 

Sektörün büyümesine ön ayak oluyor

Gerçekleştirilecek fuarlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Artkim Fuarcılık Genel Müdürü Cengiz Yaman, “Şirket olarak bugüne kadar düzenlediğimiz fuarlarda birçok ilki gerçekleştirdik. Kimya sektörüne kazandırdığımız on üç fuarla sektörün gelişimine ve ülke ekonomisine katkılarımızı sunduk, sektör için katma değer olduk. Yüzlerce B2B iş birliğine ev sahipliği yaptık. Bu yıl aynı anda gerçekleştireceğimiz altı fuar ile yine sektörün gelişimine ön ayak olacağız ve ülkemizin ticaret hacmine katkılarımızı sunacağız. 200’ün üzerinde firmayı ağırlayacağımız fuarlarımız ile sektörün büyümesine katkı sağlamayı hedefliyoruz “.

Foam Eurasia ve Adhesive & Bonding Eurasia bu yıl ilk kez düzenlenecek

Türkiye’de alanında ilk olacak Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı Foam Eurasia ve Yapıştırıcılar ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı Adhesive & Bonding Eurasia bu yıl ilk kez düzenlenecek. Türkiye ve MENA bölgesinin en önemli ihtisas ticari fuarı Foam Eurasia’da; otomotiv, mobilya, inşaat, yatak, spor, eğlence, ambalaj, medikal sektörlerinin teknik köpük sektöründeki en son gelişmeleri sergilenecek. Adhesives & Bonding Eurasia’da ise beyaz eşya, elektronik, savunma, havacılık ve enerji sektörlerinde önemli bir yer edinen yapıştırıcılar sektörünün ilkleri ve en son üretim tekniklerine yer verilecek. 

Endüstriyel kaplama ve yüzey işlem teknolojileri sergilenecek 

Bölgenin alanında lider organizasyonlarından 6. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve 5. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia’da kimya sanayisinin en önemli uygulama alanlarında başı çeken ve endüstriyel üretimin en önemli basamaklarından olan kaplama ve yüzey işlem teknolojilerine dair son yenilikler sektör profesyonelleriyle buluşacak. Sektördeki tüm gelişmeler, en yenilikçi ürün, hizmet ve çözümlerini sergilemek üzere kaplama ve yüzey işlem sektörlerinin lider firmaları PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia fuarlarında bir araya gelecek. Yüzey işlem ve galvaniz kimyasalları, ekipmanları, mekanik terbiye, elektro kaplama, sıvı ve toz boya, boyama ekipmanları ve sistemleri, boyama uygulamaları ve boya tabancaları, konveyör sistemleri ve yüzey temizleme ürün ve hizmetleri üç gün boyunca fuarlar kapsamında sergilenecek.

2021 yılında fiziki ve sanal fuar olarak gerçekleştirilecek 

Dünyanın en büyük ikinci poliüretan sanayi fuarı olan ve bu yıl 7’ncisi düzenlenen Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia 2021’de poliüretan sektörünün tüm bileşenleri tanıtılacak. 5. Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show 2021’de ise elyaflar, takviyeler, hammaddeler ve kimyasallar, reçineler ara ürünler, yeni teknolojilerindeki yenilikler katılımcılarla paylaşılacak. 2021 yılında birçok yeniliği bünyesine kazandıracak Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show fuarları ile eş zamanlı açılacak sanal fuar platformu, üç ay boyunca erişime açık kalacak. Sanal fuar, katılımcı firmalar ve ziyaretçiler için uzun süreli iletişim imkanı sunacak.

Konferans, panel ve workshoplar canlı yayınlanacak

Yurt içi ve yurt dışından gelecek sektör profesyonellerini global platformda ağırlayacak, sektör ürünlerinin kalitesi ve rekabetçiliğinin ön plana çıkarılacağı fuarlar, katılımcılara yüz yüze görüşmelerle yeni çözüm ve teknolojilerini tanıtma fırsatı yaratacak. Sektör liderlerinin üretim hedeflerini artırma, tedarik zincirlerini geliştirmeleri için yeni alanlar da açacak fuarlar sırasında düzenlenecek paneller, kimya sektörünün tek yayın platformu Turkchem TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak. 

 

Continue Reading

Yorumlar

  • {{{ review.rating_post_title }}}
    User Avatar
    {{{ review.rating_title }}}

    {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

    Show

Trendler